Outdoors OÜ e-pood võtab endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Outdoors e-pood jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Outdoors e-poodi kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid, kui Te sooritate ostu Outdoors e-poes.
Outdoors e-pood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Avalikustatud andmeid kasutatakse käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

Nagu paljude teiste veebilehtede puhul, salvestab Outdoors e-pood Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat Outdoors e-poe serveris end automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib teatud aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

Kuidas me kogutud andmeid kasutame?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib Outdoors e-pood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvipakkuvate toodete jälgimiseks, võimalike probleemide põhjuste kindlakstegemiseks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse parendamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid või meie veebilehte.

Outdoors e-pood võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Outdoors e-poele teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on Outdoors e-poe partnerid, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus ja turundus.

Outdoors OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, maksete teostamiseks edastame vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kasutaja õigused

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

Turvalisus

Outdoors e-pood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta e-poes kogutud isikuandmete täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et Outdoors e-pood ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

Välised lingid

Outdoors e-pood võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid Outdoors e-poe lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Outdoors kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika muudatused

Kasutades Outdoors e-poodi nõustute Outdoors e-poe privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie e-poodi kasutada. Outdoors e-pood jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Outdoors e-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil: info@outdoors.ee